The Other Half Lives

(Storpocket)

The Other Half Lives
Tipsa en vän
105 kr
Spara i ny önskelista
Du måste välja en storlek innan du kan lägga varan i varukorgen.

Beräknad leveranstid:  3-8 arbetsdagar

Säljs av Adlibris

Denna produkt säljs av Adlibris.
Mer från Adlibris.

Adlibris är en samarbetspartner på CDON Marketplace.

Frakt: fr. 0 kr

Bli medlem i CDON+ och köp denna produkt fraktfritt
The fourth psychological suspense novel from the phenomenal word-of-mouth bestselling Sophie Hannah. A must-read for readers of Gillian Flynn and Liane Moriarty. 'Utterly gripping' The Times 'Thrilling' Sunday Telegraph Why would anyone confess to a murder that never happened? Ruth Bussey knows what it means to be in the wrong and to be wronged. She once did something she regrets, and her punishment nearly destroyed her. Now Ruth is rebuilding her life, and has found a love she doesn't believe she deserves: Aidan Seed. Aidan is also troubled by a past he hates to talk about, until one day he decides he must confide in Ruth. He tells her that years ago he killed someone: a woman called Mary Trelease. Ruth is confused. She's certain she's heard the name before, and when she realises why it sounds familiar, her fear and confusion deepen - because the Mary Trelease that Ruth knows is very much alive ...
Förlag: Hodder Paperback Kategori: Deckare, thrillers, spänning och skräck, Allmän skönlitteratur
Beräknad leveranstid: 3-8 arbetsdagar Bandtyp: Storpocket
ISBN: 9780340933152 Antal sidor: 576
Språk: Engelska
Titel: The Other Half Lives Författare: Sophie Hannah
Releasedatum: 2009-09-01 Upplaga:
Serie:
Nedan information kommer från CNET, CDON.COM kan inte garantera att denna information är korrekt.
Antal recensioner: 0 Genomsnittsbetyg: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Operatör
Vilken operatör du vill beställa, tex Tele2.

Typ av abonnemnag
Nytt abonnemang - Om du vill ha ett nytt telefonnummer.
Portering - Byta operatör och behålla ditt nuvarande telefonnummer. Ditt nuvarande abonnemang får inte ha bindningstid kvar.
Förlängning - Bind om ditt abonnemang inom samma operatör och behålla ditt telefonnummer. Det får vara maximalt tre månader kvar av din bindningstid.
Konvertering - Gör om ditt kontantkort till ett abonnemang inom samma operatör.

Abonnemangsform
Den abonnemangsform du vill ha. Se här intill för aktuell prisinformation.

Bindningstid
Hur länge du vill binda ditt abonnemang. Tänk på att du inte kommer kunna säga upp avtalet förrän bindningstiden löpt ut.

Förhöjd månadskostnad
Hur mycket du vill ha i månadskostnad utöver ordinarie abonnemangsavgift. Tex om ditt abonnemang kostar 49kr/månad och du förhöjer med 100kr/mån kommer din totala månadsavgift att bli 149kr/mån.

 

Försäkringsvillkor

  • Reparation eller ersättningsprodukt med motsvarande prestanda.
  • Ersättning för skador som uppstått genom en plötslig och oförutsedd yttre händelse t ex tappskada, krosskada, fukt/vatten, blixtnedslag/åska/överspänning.
  • Ersättning för funktionsfel som inte ersätts av garanti eller reklamationsrätt.
  • För mobiltelefon är självrisken 195 kr vid skada. För övriga produkter gäller försäkringen utan självrisk.

Läs fullständiga försäkringsvillkor

Tipsa en vän

Delbetalning

Denna produkt kan delbetalas med följande alternativ:

  • 96/mån - 3 mån, 0% ränta (95 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 79/mån - 6 mån, 0% ränta (195 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 62/mån - 12 mån, 0% ränta (295 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 44/mån - 36 mån, 9.95% ränta (395 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)

Kostnadsberäkningen inkluderar ej uppläggnings- och aviavgift.

Välj Delbetalning som alternativ i kassan.

Mer information »