Jiddra inte med Zohan

(DVD - Svenskt omslag)

49 kr
(169 kr)
Antal

-71%

Leveranstid: 1-3 arbetsdagar – Fraktklass A

Fraktklass A

29 kr

Fraktklass A gäller för de flesta CD, DVD och Böcker. Även mindre hemelprodukter

Ingår i kampanj:

Zohan är en Mossad-agent som fejkar sin egen död för att kunna genomföra sin omöjliga dröm - att bli frisör i New York.

Zohan tar New York-kvinnorna med storm, eftersom han inte bara erbjuder dem en snygg klippning… Några terrorister tror att Zohan jobbar ”under cover” och försöker att tvinga in honom i deras nätverk. Men hans gamla agenttakterna sitter i, så de bör tänka om innan de börjar jiddra med Zohan!

Se trailer för filmen

Fakta

Ljud: Dolby Digital 5.1  Bild: 16:9 Widescreen, Widescreen (1.85:1), Anamorfisk 
Språk: Engelska  Längd: 112 
Text: Danska, Engelska, Finska, Norska, Svenska  Leveranstid: 1-3 arbetsdagar 
Kategori: Action, Komedi, Trailer  Releasedatum: 2008-10-22 
Originaltitel: You Don't Mess With the Zohan  Region: 2 (Europa) 
Regissör: Dennis Dugan   Åldersgräns: 11 år 
Inspelningsår: 2008   
Skådespelare: Adam Sandler, Barry Livingston, Emmanuelle Chriqui, John Farley, Mariah Carey, Nick Swardson, Rob Schneider   Extramaterial:

Kommentarspår
- Borttagna scener
- 9 Minidokumentärer

 

Recensioner

Logga in med e-postadress och lösenord.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ove - 2012-01-25

Den här filmen är faktiskt rolig och tillhör de bättre med Adam Sandler. Handlingen är bra och skämten oftast roliga. Har fått känslan att filmen inte fått den uppmärksamhet som den förtjänar.

Tipsa en vän


Relaterade produkter

DVD Min låtsasfru
2011-06-29 99 kr Köp