Trust No One

(Storpocket)

Trust No One
Tipsa en vän
114 kr
Spara i ny önskelista
Du måste välja en storlek innan du kan lägga varan i varukorgen.

Beräknad leveranstid:  3-8 arbetsdagar

Frakt: fr. 19 kr

Säljs av Adlibris 4,1 / 5 med 22511 betyg.

Totalbetyg 4,1 / 5
Leveranstid 3,9 / 5
Emballeringskvalitet 4,3 / 5
Mer från Adlibris Adlibris är en samarbetspartner på CDON Marketplace. Betyg lämnas av kunder som har handlat hos Adlibris, och bedöms på leveranshastighet samt hur väl varan var paketerad.
Bli medlem i CDON+ och köp denna produkt fraktfritt
The brand new psychological thriller from the author of The Cleaner and Joe Victim. Perfect for fans of Dexter and Karin Slaughter.'Cleave uses words like lethal weapons' New York Times Book Review'Anyone who likes their crime fiction on the black and bloody side should move Paul Cleave straight to the top of their must-read list' Mark Billingham.His novels tell of brutal murders and bad men. But was it just his imagination? Jerry Grey is better known as crime writer Henry Cutter - whose twelve books kept readers gripped for over a decade. Now he's been diagnosed with early onset Alzheimers, and his writing life has ended. But the stories haven't. And as his control loosens, Jerry confesses his worst secret: the books are real. He remembers committing the crimes.His friends, family and carers say it's all his head. He's just confused. But if that's true, then why are so many bad things happening? Why are people dying?
Nedan information kommer från CNET, CDON.COM kan inte garantera att denna information är korrekt.
Förlag: Mulholland Books Kategori: Deckare, thrillers, spänning och skräck
Beräknad leveranstid: 3-8 arbetsdagar Bandtyp: Storpocket
ISBN: 9781473664227 Antal sidor: 352
Språk: Engelska
Titel: Trust No One Författare: Paul Cleave
Releasedatum: 2017-07-01 Upplaga:
Serie:
Nedan information kommer från CNET, CDON.COM kan inte garantera att denna information är korrekt.
Antal recensioner: 0 Genomsnittsbetyg: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Försäkringsvillkor

  • Reparation eller ersättningsprodukt med motsvarande prestanda.
  • Ersättning för skador som uppstått genom en plötslig och oförutsedd yttre händelse t ex tappskada, krosskada, fukt/vatten, blixtnedslag/åska/överspänning.
  • Ersättning för funktionsfel som inte ersätts av garanti eller reklamationsrätt.
  • För mobiltelefon är självrisken 195 kr vid skada. För övriga produkter gäller försäkringen utan självrisk.

Läs fullständiga försäkringsvillkor

För och efterköpsinformation

}

Tipsa en vän

Delbetala

Denna produkt kan delbetalas med följande alternativ:

  • 99 kr /mån - 3 mån, 0% ränta (95 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 81 kr /mån - 6 mån, 0% ränta (195 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 63 kr /mån - 12 mån, 0% ränta (295 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)
  • 44 kr /mån - 36 mån, 9.95% ränta (395 kr uppläggningsavgift, 29 kr aviavgift)

Kostnadsberäkningen inkluderar ej uppläggnings- och aviavgift.

Välj Delbetalning som alternativ i kassan.

Mer information »