Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Alla filter
760 produkter
ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 1m, LC, LC, Violett
ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 1m, LC, LC, Violett

Roline

221 kr
ROLINE Cat6, 0.3m, 0,3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE Cat6, 0.3m, 0,3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

185 kr
ROLINE USB Display Adapter, USB - DVI/VGA, Svart
ROLINE USB Display Adapter, USB - DVI/VGA, Svart

Roline

1076 kr
ROLINE 21.15.2970, 0,3 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Brun
ROLINE 21.15.2970, 0,3 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Brun

Roline

202,60 kr
ROLINE 3m USB 2.0, 3 m, USB A, Mini-USB A, 2.0, Hane/Hane, Svart
ROLINE 3m USB 2.0, 3 m, USB A, Mini-USB A, 2.0, Hane/Hane, Svart

Roline

165 kr
ROLINE 11.02.8765, 1 m, USB A, Micro-USB B, 2.0, Svart
ROLINE 11.02.8765, 1 m, USB A, Micro-USB B, 2.0, Svart

Roline

130,30 kr
ROLINE DisplayPort Cable, DP-DP, M/M 7.5 m, 7,5 mm
ROLINE DisplayPort Cable, DP-DP, M/M 7.5 m, 7,5 mm

Roline

350 kr
ROLINE 21.15.2723, 3 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul
ROLINE 21.15.2723, 3 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul

Roline

177,30 kr
ROLINE 62.5/125µm LC/LC 1m, 1 m, LC, LC, Hane/Hane, orange,Orange
ROLINE 62.5/125µm LC/LC 1m, 1 m, LC, LC, Hane/Hane, orange,Orange

Roline

160,75 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

194,35 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grön
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grön

Roline

194,35 kr
ROLINE 21.15.2583, 3 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Brun
ROLINE 21.15.2583, 3 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Brun

Roline

308 kr
ROLINE 21.15.0982, 2 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE 21.15.0982, 2 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

167,40 kr
ROLINE UTP Patch Cord, Cat.6, orange 15 m, Orange
ROLINE UTP Patch Cord, Cat.6, orange 15 m, Orange

Roline

627 kr
ROLINE 30.10.9085, 305 m, Cat6, U/UTP (UTP), Vit
ROLINE 30.10.9085, 305 m, Cat6, U/UTP (UTP), Vit

Roline

2263 kr
ROLINE 11.04.5842, USB Type C, HDMI, Hane/Hane, 3 m, Svart
ROLINE 11.04.5842, USB Type C, HDMI, Hane/Hane, 3 m, Svart

Roline

518 kr
ROLINE 5m LC/SC, 5 m, OM4, LC, SC, Hane/Hane, Violett
ROLINE 5m LC/SC, 5 m, OM4, LC, SC, Hane/Hane, Violett

Roline

309 kr
ROLINE 11.04.5619, 1,5 m, DisplayPort, DVI-D, Hane, Hane, Rak
ROLINE 11.04.5619, 1,5 m, DisplayPort, DVI-D, Hane, Hane, Rak

Roline

241,50 kr
ROLINE 21.15.2591, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Rosa
ROLINE 21.15.2591, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Rosa

Roline

259 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 20 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
ROLINE CAT.6a S/FTP, 20 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå

Roline

338 kr
ROLINE 21.15.2709, 20 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grå
ROLINE 21.15.2709, 20 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grå

Roline

331 kr
ROLINE 21.15.2527, 10 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul
ROLINE 21.15.2527, 10 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul

Roline

880 kr
ROLINE 21.15.2575, 5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Orange
ROLINE 21.15.2575, 5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Orange

Roline

137,65 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 0,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Rosa
ROLINE CAT.6a S/FTP, 0,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Rosa

Roline

267 kr
ROLINE Converter Cable USB to Serial, DB9, USB A, Hane/Hane, 1,8 m, Grå
ROLINE Converter Cable USB to Serial, DB9, USB A, Hane/Hane, 1,8 m, Grå

Roline

295 kr
ROLINE 11.01.3545, 4,5 m, D-Sub (DB-25), D-sub (DB-25), Hane, Hane, Grå
ROLINE 11.01.3545, 4,5 m, D-Sub (DB-25), D-sub (DB-25), Hane, Hane, Grå

Roline

180,60 kr
ROLINE 11.04.5821, 2 m, USB Type-C, VGA (D-Sub), Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1080 pixlar
ROLINE 11.04.5821, 2 m, USB Type-C, VGA (D-Sub), Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1080 pixlar

Roline

353,30 kr
ROLINE USB 2.0 Cable, C - Micro B, M/M 2m, Svart, 2 mm
ROLINE USB 2.0 Cable, C - Micro B, M/M 2m, Svart, 2 mm

Roline

244,40 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 2 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE CAT.6a S/FTP, 2 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

124 kr
ROLINE RJ-45, 10 m, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
ROLINE RJ-45, 10 m, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå

Roline

199,60 kr
Produkten har lagts till i varukorgen
product image

Till kassan
Vi har just nu stängt chatten men maila oss gärna istället Vi försöker besvara alla mail inom 24 h och du kontaktar oss via mail här.