Tillbaka till toppen
Black Friday

Se alla deals

Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h

1 / 6

Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - h

130 kr
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - halogenfri - gul sku: FO-LULU-SS11-0010-YE, brand: LANBERG, ean: 5901969433104
Läs mer
Lanberg - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till LC/UPC enkelläge (hane) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simplex - 9 / 125 mikrometer - G.657.A1 - halogenfri - gul
sku: FO-LULU-SS11-0010-YE, brand: LANBERG, ean: 5901969433104
0
Bli den första att skriva en recension

Det finns inga recensioner