Tillbaka till toppen
Dagens deals

Till kampanjen

Jabushe Soft Cream 50ml

1 / 1

Jabushe Soft Cream 50ml

349 kr
Jabushe Soft Cream är en kombinerad dag/nattkräm som motverkar hudens första ålderstecken. Ger en mjuk och spänstig hud med fin lyster. Innehåller bland annat liponsyra och Q10 - båda kraftfulla antioxidanter som fördröjer hudåldrande orsakat av UV-
Läs mer

Jabushe Soft Cream är en kombinerad dag/nattkräm som motverkar hudens första ålderstecken. Ger en mjuk och spänstig hud med fin lyster. Innehåller bland annat liponsyra och Q10 - båda kraftfulla antioxidanter som fördröjer hudåldrande orsakat av UV-ljus.

De aktiva ingredienserna är förpackade i liposomer vilket ger dem en förbättrad förmåga att penetrera huden och gör dem mer effektiva. Alla Jabushes hudvårdsprodukter är utvecklade och tillverkade i Sverige och har 100% veganskt innehåll.

  • Kombinerad dag/nattkräm för en enkel hudvårdsrutin
  • Ger en slätare och mjukare hud med spänst och lyster
  • Motverkar hudens första ålderstecken
  • Tillverkad i Sverige

Identifikation

EAN 7350049568560
Tillverkarens artikelnummer 7551
0
Bli den första att skriva en recension

Det finns inga recensioner