Tillbaka till toppen

Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Shadow and Bone: Ruin and Rising

Leigh Bardugo

Bok

Böcker - Fri frakt över 249 kr

87 kr
  • Beräknad leveranstid Snabb leverans
    9-12 arbetsdagar
  • Säljs och skickas av Adlibris

Bevaka produktens pris

Ingår i kampanjen:

Böcker - Fri frakt över 249 kr
  • Skönlitteratur barn och ungdom, Ungdomsböcker
  • Bok
  • Pocket
  • English
  • Leigh Bardugo
Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Genre:
Skönlitteratur barn och ungdom
Ungdomsböcker
Format:
Bok
EAN:
9781510105256
Publisher:
Hodder Stoughton
Bindning:
Pocket
Språk:
English
ISBN:
9781510105256
Läromedel:
0
Serie:
SHADOW AND BONE
Storlek:
384
Författare:
Leigh Bardugo

0.0

Baserat på  0 recensioner

Visa fler recensioner (-5)

Liknande produkter

För tillfället är vår chat stängd. Skicka gärna ett mail istället, så återkommer vi så fort som möjligt. Vi försöker besvara samtliga frågor inom 24 timmar. Kontakta oss .