Tillbaka till toppen

Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Shadow and Bone: Ruin and Rising

(0)
Skriv en recension

Bok

Leigh Bardugo

Böcker - Fri frakt över 249 kr

87 kr
Frakt från 25 kr
  • Beräknad leveranstid
    6 - 9 arbetsdagar (Vid val av prioriterad leverans)
  • Säljs och skickas av Adlibris

Bevaka produktens pris

Ingår i kampanjen:

Böcker - Fri frakt över 249 kr
  • Skönlitteratur barn och ungdom, Ungdomsböcker
  • Bok
  • Pocket
  • English
  • Leigh Bardugo
Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Genre:
Skönlitteratur barn och ungdom
Ungdomsböcker
Format:
Bok
EAN:
9781510105256
Publisher:
Hodder Stoughton
Bindning:
Pocket
Språk:
English
ISBN:
9781510105256
Läromedel:
0
Serie:
SHADOW AND BONE
Storlek:
384
Författare:
Leigh Bardugo

0.0

Baserat på  0 recensioner

Visa fler recensioner (-5)

Se även

Vi har just nu stängt chatten men maila oss gärna istället Vi försöker besvara alla mail inom 24 h och du kontaktar oss via mail här.