Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Produkten har lagts till i varukorgen
product image

Killing Season

Till kassan

Se även

Killing Season

(0)
Skriv en recension

Bok

Mason Cross

110 kr
Tryggt köp

- Handla säkert på CDON. Läs mer

  • Beräknad leveranstid
    2-5 arbetsdagar
  • Säljs och skickas av Adlibris
  • Deckare, thrillers, spänning och skräck
  • Bok
  • Pocket
  • English
  • Mason Cross
For fans of Lee Child and James Patterson, THE KILLING SEASON is a fast-paced American thriller with a central character who could give Jack Reacher, Alex Cross and Jason Bourne a run for their money.
Genre:
Deckare, thrillers, spänning och skräck
Format:
Bok
EAN:
9781409145691
Publisher:
Orion Publishing Group
Bindning:
Pocket
Språk:
English
ISBN:
9781409145691
Läromedel:
0
Serie:
CARTER BLAKE SERIES
Storlek:
400
Författare:
Mason Cross

0.0

Baserat på  0 recensioner

Visa fler recensioner (-5)

Vi har just nu stängt chatten men maila oss gärna istället Vi försöker besvara alla mail inom 24 h och du kontaktar oss via mail här.
>