Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Alla filter
921 produkter
Cisco Small Business WAP125 - Trådlös åtkomstpunkt - Wi-Fi - Dubbelt band - Likström - skrivbord
Cisco Small Business WAP125 - Trådlös åtkomstpunkt - Wi-Fi - Dubbelt band - Likström - skrivbord

Cisco

1278,36 kr
Cisco Small Business SG110D-05 - Switch - ohanterad - 5 x 10/100/1000 - skrivbordsmodell, väggmonterbar - Likström
Cisco Small Business SG110D-05 - Switch - ohanterad - 5 x 10/100/1000 - skrivbordsmodell, väggmonterbar - Likström

Cisco

495 kr
Cisco Headset 730 - Headset - på örat - Bluetooth - trådlös - aktiv brusradering - USB, 3,5 mm kontakt - kolsvart
Cisco Headset 730 - Headset - på örat - Bluetooth - trådlös - aktiv brusradering - USB, 3,5 mm kontakt - kolsvart

Cisco

3298 kr
Cisco SG110-24HP
Cisco SG110-24HP

Cisco

4608 kr
Cisco Aironet Dual-Band MIMO Wall-Mounted Omnidirectional Antenna - Antenn - 4 dBi - rundstrålande - utomhus, kan monteras på vägg, inomhus
Cisco Aironet Dual-Band MIMO Wall-Mounted Omnidirectional Antenna - Antenn - 4 dBi - rundstrålande - utomhus, kan monteras på vägg, inomhus

Cisco

6561 kr
Cisco Cat9400 Series 48Pt 10/100/1000, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3bt,IEEE 802.3at,IEEE 802.
Cisco Cat9400 Series 48Pt 10/100/1000, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3bt,IEEE 802.3at,IEEE 802.

Cisco

65708 kr
Cisco Business 140AC - Trådlös åtkomstpunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz, 5 GHz
Cisco Business 140AC - Trådlös åtkomstpunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz, 5 GHz

Cisco

1784 kr
Cisco Small Business SG350-10MP - Switch - L3 - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell - PoE+ (128
Cisco Small Business SG350-10MP - Switch - L3 - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell - PoE+ (128

Cisco

2929 kr
Cisco 888 Multimode 4 pair G.SHDSL - Router - DSL-modem - 4-ports-switch - WAN-portar: 2
Cisco 888 Multimode 4 pair G.SHDSL - Router - DSL-modem - 4-ports-switch - WAN-portar: 2

Cisco

10840 kr
Cisco Small Business RV160W - Trådlös router - 4-ports-switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dubbelband
Cisco Small Business RV160W - Trådlös router - 4-ports-switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dubbelband

Cisco

2080,36 kr
Cisco Aironet 2802I (Config) - Trådlös åtkomstpunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dubbelt band
Cisco Aironet 2802I (Config) - Trådlös åtkomstpunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dubbelt band

Cisco

5568,40 kr
Cisco 562 Wireless Dual - Headset - på örat - DECT - trådlös - med Standard Base Station - för Cisco DX70, DX80; IP Phone 68XX; Webex Board 55, Board
Cisco 562 Wireless Dual - Headset - på örat - DECT - trådlös - med Standard Base Station - för Cisco DX70, DX80; IP Phone 68XX; Webex Board 55, Board

Cisco

2738 kr
Cisco - Nätaggregat - hot-plug (insticksmodul) - 80 PLUS Platinum - Växelström 115-240 V - 1100 Watt - för Catalyst 9300 (1100 Watt), 9300 (Higher Sc
Cisco - Nätaggregat - hot-plug (insticksmodul) - 80 PLUS Platinum - Växelström 115-240 V - 1100 Watt - för Catalyst 9300 (1100 Watt), 9300 (Higher Sc

Cisco

18931 kr
Cisco Industrial Ethernet 1000 Series - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 1000Base-X SFP (upplänk) - DIN-skenmonterbar - PoE+ - l
Cisco Industrial Ethernet 1000 Series - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 1000Base-X SFP (upplänk) - DIN-skenmonterbar - PoE+ - l

Cisco

17503 kr
Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Cisco 38XX, 39XX, 4
Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Cisco 38XX, 39XX, 4

Cisco

3037 kr
Cisco - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - för P/N: N3K-C34180YC, N3K-C34180YC=, N540-24Z8Q2C-SYS=, NCS-55A2-MOD-SE
Cisco - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - för P/N: N3K-C34180YC, N3K-C34180YC=, N540-24Z8Q2C-SYS=, NCS-55A2-MOD-SE

Cisco

22526 kr
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (upplänk) - rackmonterbar
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (upplänk) - rackmonterbar

Cisco

33560 kr
Cisco - Strömkabel - IEC 60320 C13 till BS 1363 (hane) - 2.5 m - Storbritannien - för Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560E, 3560G, 3560V2; Voice Over F
Cisco - Strömkabel - IEC 60320 C13 till BS 1363 (hane) - 2.5 m - Storbritannien - för Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560E, 3560G, 3560V2; Voice Over F

Cisco

713 kr
Cisco Catalyst 9200 - Essential Edition - switch - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE+) - rackmonterbar - PoE+ (740 W)
Cisco Catalyst 9200 - Essential Edition - switch - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE+) - rackmonterbar - PoE+ (740 W)

Cisco

57917 kr
Cisco Catalyst 3650-48TS-S - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar
Cisco Catalyst 3650-48TS-S - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar

Cisco

36420,10 kr
Cisco Catalyst 3650-48PS-L - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)
Cisco Catalyst 3650-48PS-L - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)

Cisco

47310,10 kr
Cisco SFP-H25G-CU5M=, 5 m, SFP28, SFP28, Hane/Hane, Svart, 25 Gbit/s
Cisco SFP-H25G-CU5M=, 5 m, SFP28, SFP28, Hane/Hane, Svart, 25 Gbit/s

Cisco

903 kr
Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Catalyst Switch Module 3012, Switch Modul
Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Catalyst Switch Module 3012, Switch Modul

Cisco

13161 kr
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 7 m - dubbelaxlad - aktiv - för Cisco 16, 4, 8; Nexus 2232PP 10, 22XX, 55XX,
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 7 m - dubbelaxlad - aktiv - för Cisco 16, 4, 8; Nexus 2232PP 10, 22XX, 55XX,

Cisco

1419 kr
Cisco Ceiling Grid Clip: Flush - Monteringssats för nätverksenhet - takmontering
Cisco Ceiling Grid Clip: Flush - Monteringssats för nätverksenhet - takmontering

Cisco

302 kr
50CM TYPE 3 STACKING CABLE     CABL SPARE FOR C300L
50CM TYPE 3 STACKING CABLE CABL SPARE FOR C300L

Cisco

649 kr
Cisco Catalyst 9300L - Network Advantage - switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x gigabit SFP (upplänk) - rackmonterbar - PoE+ (
Cisco Catalyst 9300L - Network Advantage - switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x gigabit SFP (upplänk) - rackmonterbar - PoE+ (

Cisco

58313,40 kr
Cisco Catalyst 3650-48PS-S - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)
Cisco Catalyst 3650-48PS-S - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)

Cisco

59619,10 kr
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-S - Switch - Administrerad - 24 x 10/100 + 2 x kombinations-Gigabit SFP - rackmonterbar
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-S - Switch - Administrerad - 24 x 10/100 + 2 x kombinations-Gigabit SFP - rackmonterbar

Cisco

3586,20 kr
Cisco Small Business SG350-10SFP, Administreret, L2/L3, Stativ-montering, 1U
Cisco Small Business SG350-10SFP, Administreret, L2/L3, Stativ-montering, 1U

Cisco

3619,48 kr
Produkten har lagts till i varukorgen
product image

Till kassan
Vi har just nu stängt chatten men maila oss gärna istället Vi försöker besvara alla mail inom 24 h och du kontaktar oss via mail här.