Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Alla filter
3227 produkter
DeLock Switch Stereo Jack 3.5 mm - Ljudomkopplare - 2 x ljud - skrivbordsmodell
DeLock Switch Stereo Jack 3.5 mm - Ljudomkopplare - 2 x ljud - skrivbordsmodell

DeLOCK

262,88 kr
DeLock In-Desk Hub - Hubb - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - skrivbordsmodell
DeLock In-Desk Hub - Hubb - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - skrivbordsmodell

DeLOCK

273,10 kr
DeLOCK - Kortläsare (XQD, XQD 2.0) - USB 3.1 Gen 1
DeLOCK - Kortläsare (XQD, XQD 2.0) - USB 3.1 Gen 1

DeLOCK

484,14 kr
DeLOCK - DisplayPort-adapter - dubbel länk - DVI-I (hona) till DVI-I, USB (endast ström) (hane) - 23 cm - aktiv
DeLOCK - DisplayPort-adapter - dubbel länk - DVI-I (hona) till DVI-I, USB (endast ström) (hane) - 23 cm - aktiv

DeLOCK

440 kr
DeLOCK - Headset-kabel - 4-poligt minijack (hane) till 4-poligt minijack (hane) vinklad - 5 m - vit
DeLOCK - Headset-kabel - 4-poligt minijack (hane) till 4-poligt minijack (hane) vinklad - 5 m - vit

DeLOCK

141,76 kr
DeLOCK - Strömadapter - 8-stifts PCIe-ström (6+2) (hane) till 6-stifts PCIe-ström (hona) - 30 cm - lila
DeLOCK - Strömadapter - 8-stifts PCIe-ström (6+2) (hane) till 6-stifts PCIe-ström (hona) - 30 cm - lila

DeLOCK

155,50 kr
DeLOCK - Förlängningskabel till headset - 4-poligt minijack (hane) till 4-poligt minijack (hona) - 3 m - svart
DeLOCK - Förlängningskabel till headset - 4-poligt minijack (hane) till 4-poligt minijack (hona) - 3 m - svart

DeLOCK

117,38 kr

-9%

DeLOCK Reparerings clips för RJ45-kontakter, 16-pack, blandade färger
DeLOCK Reparerings clips för RJ45-kontakter, 16-pack, blandade färger

DeLOCK

99 kr 109 kr

-20%

DeLOCK SATA-kabel, raka kontakter, SATA 6Gb/s. 0,2m, blå
DeLOCK SATA-kabel, raka kontakter, SATA 6Gb/s. 0,2m, blå

DeLOCK

39 kr 49 kr
DeLOCK ISM 433 MHz Antenna - Antenn - 12.4 cm - 3 dBi - rundstrålande - svart
DeLOCK ISM 433 MHz Antenna - Antenn - 12.4 cm - 3 dBi - rundstrålande - svart

DeLOCK

202,18 kr
DeLock Displayport 1.2 Splitter 1 x Displayport in > 2 x Displayport out 4K - Video/audiosplitter - 2 x DisplayPort - skrivbordsmodell
DeLock Displayport 1.2 Splitter 1 x Displayport in > 2 x Displayport out 4K - Video/audiosplitter - 2 x DisplayPort - skrivbordsmodell

DeLOCK

887 kr
DeLOCK - Videokabel - HDMI / DVI - HDMI (hane) till DVI-D (hona) - 20 cm - svart
DeLOCK - Videokabel - HDMI / DVI - HDMI (hane) till DVI-D (hona) - 20 cm - svart

DeLOCK

145 kr
Delock Cable USB Power DC 3.5 1.5 m
Delock Cable USB Power DC 3.5 1.5 m

DeLOCK

59 kr
DeLOCK USB Type-C / USB 3.1 Gen 1 Type-A > SD / MMC + Micro SD - Kortläsare (Multiformat) - USB 3.1 Gen 1 / USB-C
DeLOCK USB Type-C / USB 3.1 Gen 1 Type-A > SD / MMC + Micro SD - Kortläsare (Multiformat) - USB 3.1 Gen 1 / USB-C

DeLOCK

274,26 kr
DeLOCK - USB-adapter - USB-C (hane) till USB-C (hona) vänstervinklad - USB 3.1 Gen 2 - svart
DeLOCK - USB-adapter - USB-C (hane) till USB-C (hona) vänstervinklad - USB 3.1 Gen 2 - svart

DeLOCK

142,90 kr
DeLock 85729 HDMI High Speed 2m kabel 8K 60Hz 7680x 4320 Dynamic HDR 48Gbps eARC Game Mode VVR Ren koppar 99,99%
DeLock 85729 HDMI High Speed 2m kabel 8K 60Hz 7680x 4320 Dynamic HDR 48Gbps eARC Game Mode VVR Ren koppar 99,99%

DeLOCK

260 kr

-41%

DeLOCK RCA terminalblocksadapter, RCA hane, pitch 5mm
DeLOCK RCA terminalblocksadapter, RCA hane, pitch 5mm

DeLOCK

29 kr 49 kr
DeLOCK High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-förlängningskabel - HDMI (hane) till HDMI (hona) - 2 m - svart
DeLOCK High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-förlängningskabel - HDMI (hane) till HDMI (hona) - 2 m - svart

DeLOCK

244 kr
DeLOCK Adapter USB 3.0 > eSATA - Kontrollerkort - 1 Kanal - eSATA 3Gb/s - 300 MBps - USB 3.0
DeLOCK Adapter USB 3.0 > eSATA - Kontrollerkort - 1 Kanal - eSATA 3Gb/s - 300 MBps - USB 3.0

DeLOCK

241,60 kr
DeLOCK SATA-kabel, 0,5m, 6Gb/s, låsclip, vinklad nedåt - rak, 26 AWG
DeLOCK SATA-kabel, 0,5m, 6Gb/s, låsclip, vinklad nedåt - rak, 26 AWG

DeLOCK

39 kr
DeLock TOSLINK Switch - Ljudomkopplare - 2 x TOSLINK - skrivbordsmodell
DeLock TOSLINK Switch - Ljudomkopplare - 2 x TOSLINK - skrivbordsmodell

DeLOCK

360 kr
DeLOCK Panel-mount - USB-kabel - USB (hona) till Micro-USB Type B (hona) - USB 2.0 - 1 m - svart
DeLOCK Panel-mount - USB-kabel - USB (hona) till Micro-USB Type B (hona) - USB 2.0 - 1 m - svart

DeLOCK

209 kr
DeLOCK 18844, Trampskydd för kabel, Grå, Polyeten, 2,5 m, 2 cm
DeLOCK 18844, Trampskydd för kabel, Grå, Polyeten, 2,5 m, 2 cm

DeLOCK

162 kr
DeLOCK - USB-kabel - USB (hona) till mikro-USB typ B (hane) - USB 2.0 OTG - 18 cm - svart
DeLOCK - USB-kabel - USB (hona) till mikro-USB typ B (hane) - USB 2.0 OTG - 18 cm - svart

DeLOCK

231 kr
DeLOCK - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 50 cm - SFTP - CAT 5e - 90° kontakt, formpressad - grå
DeLOCK - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 50 cm - SFTP - CAT 5e - 90° kontakt, formpressad - grå

DeLOCK

203 kr
DeLOCK - DisplayPort-kabel - DisplayPort (hane) till Mini DisplayPort (hane) - 1 m - svart
DeLOCK - DisplayPort-kabel - DisplayPort (hane) till Mini DisplayPort (hane) - 1 m - svart

DeLOCK

236 kr
DeLOCK - Antennkabel - RP-SMA (hane) till N-kontakt (hona) - 3 m - LMR-195 - svart
DeLOCK - Antennkabel - RP-SMA (hane) till N-kontakt (hona) - 3 m - LMR-195 - svart

DeLOCK

261 kr
DeLock PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45 - Nätverksadapter - PCIe 2.0 x4 låg profil - 10Gb Ethernet
DeLock PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45 - Nätverksadapter - PCIe 2.0 x4 låg profil - 10Gb Ethernet

DeLOCK

2852,50 kr
DeLOCK - Antenn - smart hem - 4.3 dBi - rundstrålande - svart
DeLOCK - Antenn - smart hem - 4.3 dBi - rundstrålande - svart

DeLOCK

270 kr
DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm, Fiberoptik, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 um, LX
DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm, Fiberoptik, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 um, LX

DeLOCK

448 kr
Produkten har lagts till i varukorgen
product image

Till kassan
Vi har just nu stängt chatten men maila oss gärna istället Vi försöker besvara alla mail inom 24 h och du kontaktar oss via mail här.