Bluetooth-högtalare
3102 produkter
Handla Bluetooth-högtalare hos CDON. Trådlösa bärbara högtalare i alla storlekar och prisklasser. JBL, Bose, Marshall, Ultimate Ears och Sony.
- Hello Kitty
Bärbar högtalare - HELLO KITTY - HKWSBT6GKEP - Bluetooth 5.0 - Typ-C - 800 mAh - Rosa
433 kr
måndag, 10 aug 
Bluetooth-högtalare - CGV - 50909 - SolidVibe Mini - Subwoofer 8W
595 kr
torsdag, 6 augHoco Högtalare Bluetooth 5W 1200 mAh HC34 - Svart
263 kr
torsdag, 6 aug
Conceptronic APOLLYON01GL bärbara högtalare och partyhögtalare Guld 10 W
581 kr
onsdag, 5 aug
Xiaomi Sound Pocket Bärbar stereohögtalare Svart 5 W
366 kr
torsdag, 6 aug
Philips TAS2000B/00 bärbara högtalare och partyhögtalare 2.1 bärbart högtalarsystem Svart 10 W
794 kr
torsdag, 6 aug
Trådlös högtalare Locock MY301 57MM TWS TYPE-C 2500mah Bluetooth5.0 10W
3 685 kr
måndag, 10 aug
Trådlös högtalare Yimgotta HY3-HY8 45MM 20H TWS TF AUX type-c Bluetooth5.0 5W
809 kr
måndag, 10 augEurolite 51114541 LED-flamlampa med Bluetooth-högtalare Antal lysdioder:96 1 st.
747 kr
måndag, 10 aug
Motorola ROKR 600 Bärbar stereohögtalare Röd 30 W
974 kr
onsdag, 5 aug
Trådlös högtalare Newmine BT36 TWS 52mm TYPE-C 2H 500mah Bluetooth5.3 5W
850 kr
måndag, 10 augUrbanista Nashville Midnight Black - Bluetooth-högtalare
695 kr
fredag, 7 aug
Bärbar Bluetooth-högtalare - ERT - Batman - 3W RMS - Speltid 2,5h - Inbyggd mikrofon
427 kr
måndag, 10 aug
Manhattan 164993, 5,2 cm, 3 W, 85 - 15000 hz, 4 O, 75 dB, Kabel & Trådlös
319 kr
tisdag, 18 aug
Celly Poolspeaker Bärbar monohögtalare Multifärg 3 W
451 kr
onsdag, 5 augUltron Aktiva högtalare Boomer Home, 1-vägs, 2.0 kanaler, Kabel & trådlös, 3 W, 150 - 15000 Hz, Vit
1 092 kr
tisdag, 18 augCaliber Bluetooth-högtalare vattenavvisande
1 088 kr
måndag, 3 augAqiila Soundbird DUO – 2-i-1 bärbar stereohögtalare
790 kr
fredag, 7 augMagnetiska högtalare med RGB-belysning, bärbara högtalarsystem, trådlösa telefonhållare och högtalartorn, B
377 kr
måndag, 10 aug
Havit SK809BT - trådlös Bluetooth-högtalare. Lila
465 kr
tisdag, 4 aug
KodakKodak Bluetooth-högtalare 5.0 upp till 10 m vattentät IP66 5W TWS Stereo / PWS-2240
502 kr
torsdag, 6 aug
Trådlös högtalare Newmine Q9 TF TWS 5H Bluetooth5.0 3W
809 kr
måndag, 10 aug- Logitech
Ultimate Ears MEGABOOM 4 - Högtalare - för bärbar användning - trådlös - Bluetooth - Appkontrollerad - förtrollande lila
2 106 kr
måndag, 3 aug 
Bluetooth-högtalare W-KING H10 svart (H10-black)
3 899 kr
måndag, 10 aug
Sudio F2 - Högtalare - för bärbar användning - trådlös - Bluetooth - 40 Watt - vit
999 kr
torsdag, 30 julKarma bm 541 bärbar förstärkare 25W Bluetooth 5.1
871 kr
onsdag, 5 augHama Mate Pro MK II, 60 W, Kabel & Trådlös, A2DP, AVRCP, HFP, 10 m, Bärbar stereohögtalare, Svart
2 237 kr
tisdag, 18 aug
Trådlös högtalare Edifier G1500bar 78MM ENC AEC RGB USB Bluetooth5.4 2.5W
1 867 kr
måndag, 10 aug
Guess Bluetooth Högtalare Mini - Svart
479 kr
torsdag, 6 aug
Polaroid PLRMUSICP39090YLW bärbara högtalare och partyhögtalare Vit, Gul
1 595 kr
onsdag, 5 augHappy Plugs Högtalare Joy Svart
533 kr
onsdag, 5 aug
Bluetooth-högtalare - Defender - Beatbox 20 - 20W - Ljus - Trådlös mikrofon
460 kr
måndag, 10 augHögtalare Astro Silver
438 kr
måndag, 3 aug
3mk Trådlös Bluetooth 5.3 Högtalare Fuego - Svart
1 211 kr
måndag, 10 aug
MOB Högtalare Trådlös Dansande Katt
431 kr
torsdag, 6 augOffice 2.0-högtalare - Edifier - G2000 - Bluetooth - RGB - 16 W RMS
1 006 kr
måndag, 10 augMedieteknik - MT3184 - MEDIA-TECH PREMIUM HÖGTALARE BT POWER AUDIO PRO
714 kr
måndag, 10 aug
Delete
1 037 kr
tisdag, 4 aug
Terratec Concert W1 Bärbar stereohögtalare Svart 20 W
1 083 kr
torsdag, 6 augBärbar Högtalare - SQUISHMALLOWS - Lola Unicorn - Bluetooth 10 m - Inbyggd Mikrofon - 8h Batteritid
578 kr
måndag, 10 aug
Muse M-620SH högtalare Svart Trådlös 150 W
1 417 kr
onsdag, 5 aug
Aiwa BS-200BK bärbara högtalare och partyhögtalare Bärbar monohögtalare Svart 6 W
466 kr
onsdag, 5 aug
Manhattan 165051 bärbara högtalare och partyhögtalare Svart, Grå 3 W
293 kr
onsdag, 5 aug- -7 %
Bluetooth®-högtalare "Twin 4.0", delbar i 2, vattentålig IP67, 30W, Svart
982 kr
Tidigare lägsta pris:
1 058 kr
måndag, 10 aug 
Trådlös högtalare Ohayo X10 IPX6 66MM Bluetooth5.3 3600mAh TYPE-C 16h TF AUX TWS 5V/1A
1 474 kr
måndag, 10 aug
XiaomiTrådlös högtalare Xiaomi ASM06A TYPE-C IP66 3500mAh Bluetooth5.3 LHDC 40W 5V/2A
3 496 kr
måndag, 10 aug
Savio BS-032 portable bluetooth wireless speaker 10W white 1-vägs Vit Kabel & Trådlös
474 kr
torsdag, 6 aug
Divoom Ditoo Mic Pink - BT-högtalare med mikrofon för karaoke
2 133 kr
tisdag, 4 aug
Bluetooth-högtalare för musik utan sladdar
Trådlösa Bluetooth-högtalare ger dig friheten att spela musik var du vill. Strömma musik från telefon, surfplatta eller dator med en enkel koppling. Hos CDON hittar du Bluetooth-högtalare i alla storlekar och prisklasser från de mest populära märkena.
Ledande märken
JBL dominerar med sin bredd från kompakta Go till massiva Xtreme. Bose levererar premium-ljud i SoundLink-serien. Marshall kombinerar rock-estetik med varm klang. Ultimate Ears erbjuder robusta 360-gradersljud. Sony imponerar med Hi-Res Audio-stöd.
Vattentålig musik överallt
De flesta moderna Bluetooth-högtalare har IPX7-vattenbeständighet som tål neddoppning i vatten. Perfekt för pool, strand, dusch och oväntade regnskurar. Damm- och stöttålighet skyddar dessutom mot utemiljö.
Välj storlek efter behov
Fickstorlekmodeller (JBL Go, UE Wonderboom) passar ryggsäcken. Medelstora (JBL Flip, Bose Flex) balanserar ljud och portabilitet. Stora modeller (JBL Xtreme, UE Hyperboom) fyller utemiljöer med kraftfullt ljud.
Köptips för Bluetooth-högtalare
Hos CDON hittar du bluetooth-högtalare från marknadsledande märken som Sony, Sennheiser, Bose, JBL, Bowers & Wilkins, Denon, Yamaha och Marshall till konkurrenskraftiga priser. Oavsett om du söker premium-kvalitet eller prisvänliga alternativ finns det ett alternativ som passar din budget och dina krav på ljudkvalitet.
Bluetooth-högtalare är ett populärt val bland både hobbyister och professionella användare. Läs produktbeskrivningar och kundrecensioner noggrant för att hitta rätt produkt. Vi erbjuder säker betalning, snabb leverans och enkel retur om produkten inte uppfyller dina förväntningar.
Vanliga frågor
En bluetoothhögtalare är en trådlös högtalare som låter dig spela musik, poddar och annat ljud direkt från mobilen, surfplattan eller datorn utan sladdar. Den passar lika bra hemma i köket som på balkongen, i parken eller på resan.
Det beror på hur du vill använda den i vardagen. En kompakt bluetoothhögtalare är smidig att ta med sig, medan en större modell ofta ger fylligare ljud och passar bättre för fest, altan eller större rum. Batteritid, storlek och om högtalaren tål vatten är också sådant som kan göra stor skillnad.
Ja, det finns modeller för olika tillfällen. Vissa är små och lätta att bära med sig mellan rum eller packa i väskan, medan andra är byggda för mer tryck, mer bas och större sällskap. Det gör bluetoothhögtalare till ett flexibelt val för allt från lugna morgnar till spontana kvällar med vänner.
Många bluetoothhögtalare är gjorda för att följa med ut. Det finns modeller som passar bra för stranden, picknicken, campingen eller duschen, särskilt om du vill ha något tåligt och lätt att bära. En portabel högtalare gör det enkelt att ta med ljudet dit dagen händer.
Hos CDON hittar du bluetoothhögtalare i många storlekar, stilar och ljudnivåer, så att det blir enklare att hitta rätt för just din vardag. Oavsett om du söker en liten högtalare för resan, en tålig modell för uteliv eller något kraftfullare för fest och större ytor finns alternativ som matchar både behov och känsla.