Funko Pop
13060 produkter
Funko Pop är samlarfigurerna med det ikoniska stora huvudet och de stora ögonen. Här hittar du Funko Pop från filmer, spel, serier och musik. Hitta dina favoritkaraktärer och bygg din samling.
- Funko
Figur Funko Pop! | Solo Leveling | Go Gunhee
522 kr
fredag, 14 aug
FunkoFigurine - FUNKO - Tony Tony Chopper - One Piece - 10 cm - Exklusiv flockad
384 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure Borderlands 4 Vez
299 kr
tisdag, 18 aug
FunkoPOP figure Deluxe The Addams Family Morticia Addams
629 kr
tisdag, 18 aug
FUNKO POP! 75067 action- och samlarfigur
480 kr
tisdag, 11 aug- Funko
POP figure Tina Turner
299 kr
tisdag, 18 aug 
Figurine Pop - FUNKO POP! - Kyoshi - Luminiscent i mörkret - Multicolor - Samlare
509 kr
fredag, 14 aug- Funko
Funko POP Kaiju No. 8 2246 Haruichi Izumo Samlarfigur
356 kr
måndag, 10 aug
FunkoFigurine Funko Pop! N°1719 - Chucky - Smält Chucky
461 kr
fredag, 14 aug- -1 %Funko
POP! Horde Trooper 9 cm - FUNKO - Universums mästare - Leksak - Blandat - Vuxen - Inomhus
409 kr
Tidigare lägsta pris:
414 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure Batman The Animated Series Ra's al Ghul
299 kr
tisdag, 18 aug- Funko
Funko Pop! Spel: Sonic 30th- Running Sonic
347 kr
fredag, 14 aug - Funko
Figur - FUNKO - Buggy The Clown Special Edition - 10cm - Vinyl - Samling One Piece
384 kr
fredag, 14 aug
FunkoFunko! Bitty POP 4PK Marvel-serien 1
388 kr
fredag, 14 aug
FunkoFigurine Funko Pop! - FUNKO - Cady Heron - Begränsad upplaga 20-årsjubileum - Flerfärgad - PVC
477 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure Bleach Orihime Inoue
299 kr
tisdag, 18 aug
FUNKO POP! 80395 collectible figure
297 kr
tisdag, 11 aug
FUNKO 41169 action- och samlarfigur
340 kr
tisdag, 11 aug
FunkoPOP figure Red Dawn Jed Eckert
299 kr
tisdag, 18 aug
FunkoPOP figure Dragon Ball Z Cell First Form
299 kr
tisdag, 18 aug
FunkoFigur - Funko - Sasuke Förbannelse Märke - 10cm - Exklusiv - Naruto Shippuden
455 kr
fredag, 14 aug
FUNKO Pennywise
966 kr
tisdag, 11 aug- Funko
Funko Donovan Mitchell Gold Figur
369 kr
onsdag, 12 aug - Funko
Figurine Funko Pop! | Naruto | Kankuro
522 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure Tokyo Ghoul: re Nimura Furuta
299 kr
tisdag, 18 aug
FunkoFUNKO POP! Vinylfigur White Lotus - Armond, 9 cm
325 kr
Tidigare lägsta pris:
326 kr
fredag, 14 aug- Funko
Funko POP! Vinyl Chainsaw man Denji
272 kr
Tidigare lägsta pris:
273 kr
måndag, 24 aug
FunkoPOP figure Marvel Sinister Six Electro Exclusive
579 kr
tisdag, 18 aug- Funko
Figurine Funko Pop! | Wwe | Jey Uso
392 kr
fredag, 14 aug
FunkoFunko Pop! Animering: DBZ S8 - Super Saiyan Gohan
366 kr
torsdag, 13 aug
-18 %FunkoFigurine Funko Pop! N°1855 | Välkommen till Derry | Periwinkle
378 kr
Tidigare lägsta pris:
461 kr
fredag, 14 augFunko Pop! Animation: Digimon - Patamon
468 kr
Tidigare lägsta pris:
469 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure Oasis Noel Gallagher
299 kr
tisdag, 18 aug
FunkoFigurine Bitty Pop! | Disney
202 kr
fredag, 14 aug
-3 %FunkoPOP figure My Hero Academia Fumikage Tokoyami
299 kr
Tidigare lägsta pris:
309 kr
tisdag, 18 aug
-5 %FunkoFunko Pop! Marvel X-Men 20th Rogue - Inomhus vuxenleksak - Marvel-licens
457 kr
Tidigare lägsta pris:
480 kr
fredag, 14 aug- Funko
Funko POP Borderlands 1164 Harlowe-figur
347 kr
måndag, 10 aug
FunkoPOP figure League of Legends Jhin
299 kr
tisdag, 18 aug
FUNKO Hulk
293 kr
onsdag, 12 augFunko POP! Unisex Vuxen Pokémon Quaxly Vinylfigur
437 kr
fredag, 14 aug
FunkoPOP figure One Piece Usopp
299 kr
tisdag, 18 aug- Funko
Funko Superman Exclusive Bleu
943 kr
tisdag, 11 aug - Funko
Figurine - Funko - Naruto - Sasuke - 9,5 cm - Officiellt licensierad - Blandat
494 kr
fredag, 14 aug - Funko
Funko Darth Vader Festiv
339 kr
tisdag, 11 aug
FunkoPOP figure Marvel Infinity Saga Hulkbuster Exclusive 25cm
579 kr
tisdag, 18 aug
FunkoFigurine Funko Pop! Bok | Gåshud | Den hemsökta masken
423 kr
fredag, 14 aug
FUNKO POP! 68083 action- och samlarfigur
308 kr
tisdag, 11 augFunko Pop! POP – 25 cm Pokémon Bulbasaur (50559)
705 kr
torsdag, 13 aug
Funko Pop för fans och samlare
Letar du efter Funko Pop? Funko Pop är samlarfigurerna med det ikoniska stora huvudet och de stora ögonen som blivit en favorit bland fans världen över. Här hittar du Funko Pop från filmer, spel, serier och musik. Det är ett roligt sätt att samla sina favoritkaraktärer och visa upp dem hemma.
Vad är Funko Pop
Funko Pop är samlarfigurer i en omedelbart igenkännbar stil med stort fyrkantigt huvud och stora svarta ögon. Varje figur föreställer en karaktär, och det finns figurer på nästan allt. De är lika roliga att samla som att ställa fram, och många behåller dem i originalboxen för att bevara värdet.
Olika serier och teman
Det finns Funko Pop på nästan vad som helst, från film- och seriefigurer till artister, spelkaraktärer och idrottsstjärnor. Det gör att de flesta hittar figurer på sina favoriter. Nya figurer släpps regelbundet, och vissa sällsynta varianter som kallas chase är särskilt eftertraktade.
Samla och exponera
Många samlare ställer ut sina Funko Pop på hyllor eller i vitrinskåp, ofta kvar i originalboxen. Med skyddsfodral i plast håller du boxarna i fint skick, vilket är viktigt för samlarvärdet. Att samla figurer på ett visst tema eller en viss serie är ett vanligt och roligt sätt att bygga upp samlingen.
Upptäck fler figurer
Gillar du samlarfigurer kan du även titta på Pop Mart och fler små figurer och minifigurer. Utforska hela utbudet av dockor, lekset och lekfigurer för mer lek och samlande.
Köp Funko Pop online hos CDON
Hos CDON hittar du Funko Pop från många populära teman och serier. Hitta dina favoritkaraktärer och bygg din samling, med ett stort utbud, snabb leverans och tryggt köp.
Vanliga frågor
Funko Pop är samlarfigurer i en igenkännbar stil med stort huvud och stora ögon. De finns på teman från filmer, spel, serier, musik och sport.
Det finns Funko Pop på nästan allt, från film- och seriefigurer till artister, spelkaraktärer och idrottsstjärnor. Nya figurer släpps hela tiden.
Funko Pop samlas av både äldre barn och vuxna. Följ åldersrekommendationen på förpackningen, eftersom figurerna främst är samlarobjekt.
Många samlare ställer ut sina figurer på hyllor eller i vitrinskåp, ofta kvar i originalboxen. Skyddsfodral i plast håller boxen i fint skick.
En chase är en sällsynt variant av en Funko Pop som bara släpps i begränsat antal. De är särskilt eftertraktade bland samlare.